Agar.io Özel Şekiller – Avatarlar Almak

7
745

agario Agar.io tarayıcı tabanlı günümüzün zaman öldürmede uzman oyunu. İlk zamanlar nedi la bu diye girdiğim sonra biraz bağımlılık yapan boş vakitlerimde can sıkıntısındayken oynamaktan zevk aldığım bir nevi güncel pac-man oyunu. Nokta olarak oyuna başlıyorsunuz ve noktaları yiyerek büyüyüp gidiyorsunuz.

Agar.io multiplayer mouse ve fare ile oynan basit bir oyun. Fare ile dairenizi sağa sola götürüyorsunuz, Space (boşluk) tuşuna bastığınız zaman bölünüyorsunuz. W tuşuna bastığınız da ise karşı younculara sparça gönderip sonra onları yiyebiliyorsunuz. Agar.io girdikten sonra başka kullanıcılarının skinlerinin şekillerinin farklı olduğunu görüyorsunuz. bazıları türk bayrağı, bazıları orak çekiç eski soyvetler bayrağı skinler dolaşıyor. Bunları Sizlerde alabilirsiniz. Bu şekillerin hepsinin birer kodu var. Alttaki tabloda gördüğünüz her bayrak, ogo ve avatarı sizde alabilirsiniz.

Oyuna girdikten sonra bazı kullanıcıların bayrak, surat ifadesi aldığına şahit oluyorsunuz. Agar.io Şekilleri almak için rumuzunuza bazı kodlar yazmanız gerekiyor.

AGAR.İO BAYRAK ŞEKLİ

Örneğin Agar.io Türk Bayrağı şekli için : turkey yazmanız gerekiyor rumuzunuza böylece türk bayrağı şeklinde devam ediyor oyununuz.

Agario Tüm Ülke, Bayrak Ve Şekil Kodları

Agar.io Görsel Kodları

Alabileceğiniz görseller sıralı tam liste:

2ch.hk, 4chan, 8ch, 9gag, ayy lmao, bait, cia, confederate, doge, ea, earth, facepunch, feminism, hitler, isis, kc, mars, matriarchy, moon, nazi, origin, patriarchy, pewdiepie, piccolo, prodota, qing dynasty, quebec, reddit, sanik, satanist, sir,  stalin, steam, stussy, tumblr, vinesauce, wojak, yaranaika

Agar.İo Ülke Bayrak Skin – Şekilleri

ülke skinlerini ayırdım;

argentina, australia, austria, bangladesh, belarus, belgium, bosnia, botswana, brazil, bulgaria, cambodia, canada, chile, china, croatia, denmark, estonia, european union, finland, france, german empire, germany, greece, indonesia, hong kong, hungary, imperial japan, india, indiana, iran, iraq, ireland, italy, jamaica, japan, latvia, lithuania, luxembourg, maldivas, mexico, netherlands, nigeria, north korea, norway, pakistan, peru, poland, portugal, prussia, romania, russia, scotland, sealand, south korea, spain, sweden, switzerland, taiwan, texas, thailand, tsarist russia, turkey, ukraine, united kingdom, usa, uss.

Agar.io Şekillerinin Görünümleri Altta Görselde.

Agar.io Ülke Skin Şekil Kodları
Agar.io Ülke Skin Şekil Kodlarını eklemeden üstteki resimde önizlemesini görebilirsiniz. Kullanmanız için rumuzunuz resimlerin üzerindeki kodlardan girmeniz gerek. Agar.io türk bayrağı için turkey, Sovyet bayrağı için ussr yazmanız yeterli.

Agar.io mobil sürümüde markette yerini aldı. Mobilden oynamak gerçekten çok zor. Ama eğlenceli..

 

 

 

 

7 YORUMLAR

  1. Oyunu zaten, genç nesil yaydı. Sosyal medya hesaplarından başladı okuldan kulaktan kulağa yayıldı gitti. Bunun sayesinde çıkan web tabanlı oyunlar io uzantısına sahip oldu, bence bu oyunlar io kayıt yöneticisini zengin etti:)

CEVAP VER

Yorumunu gönder
Adınızı girin