Aleyna Tilki Fotoğrafları – Foto Galerisi – Resimleri

3
427
0
(0)

ALEYNA TİLKİ KİMDİR

Aleyna Tilki haber bulma konusunda magazincilerin çok zorlandığı ülkemizde magazinciler için bir maden denebilir. Hem yaşı hemde aykırı açıklamaları ile de bunu tamamlıyor. Aleyna tilki ilk olarak Acun Medya’nın sunduğu yetenek sizsiniz programı ile gündeme geldi . Henüz yaşının çok küçük olması vs gibi nedenler ile birlikte gündemde bayağı bir yer tuttu.

Aleyna Tilki’nin patlaması ise Emre karaduman ile birlikte söyledikleri cevapsız çınlama şarkısı ile oldu. Youtube’da izlenme rekorları kıran şarkı 200 milyonun üzerinde izlenme aldı. Bununla birlikte şöhreti genç yaşta yakalayan aleyna tilki birçok mekanda çıkmaya başladı.

Cevapsız Çınlama Şarkısını Buraya bırakalım ! Dinlemek isterseniz.

ALEYNA TİLKİ CEVAPSIZ ÇINLAMA DİNLE

Medyamızda çok geniş yer edindiğini de bilmek gerekiyor. Aleyna Tilkinin hem genç yaşı hem tavırları ile izleyicileri etkilediğini de unutmayalım. Gene kısa zaman önce konserlerden biriktirdiği para ile ailesine rezistandan 750 bin liraya daire almış buda medyamızda vefa olarak dile gelmişti.  Geleceğin Hadisesi diyebiliriz kendisi için. Her ne kadar çok eleştirilmiş olsada daha yaşının çok küçük olduğunu bilmemiz gerekiyor. Aleyna tilkinin poposu sayesinde bu izlenme sayılarına ulaştığını söyleyen insanlarımız var. Ama gerçek şu ki şuan bu yaşta türkiyenin starıdır kendisi…

Aleyna Tilkinin Resimleri

 

Aleyna Tilki’ye nasıl ulaşabilirsiniz? 

Aleyna Tilki instagram : http://www.instagram.com/aleynatilkiofficial/

Aleyna Tilki twitter : http://twitter.com/aleynatilki

Aleyna Tilki facebook : http://www.facebook.com/AleynaTilki/

Aleyna Tilki resmi sitesi: http://aleynatilki.com.tr/

Aleyna tilki resimleri, fotoğraf galerisi, fotoğrafları, tüm resimleri, ulaşım yollarını size derledik.

Yazı Puanı: 0 / 5. Yazı Puanı: 0

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunu gönder
Adınızı girin