Araç Takip Sistemi Seçmek

3
557

gps

Araç takip sistemleri internet bağlantısı kullanarak araçlarınızın çoğrafi konum (Gps) belirlemesini yapmak için kullanılan sistemlerdir. İnternet bağlantısı olmadan araç takip sistemleri çalışamamaktadır. Araca takılan modülün içinde bir sim kart bulunur. O simkart aracılığı ile uydu ve internet üzerinden haberleşerek ekranınıza düşmesi sağlanabilir.

Hangi Firma ?

Araç takip sistemi taktırırken her sektörde olduğu gibi sattığı ürünlerin arkasında duran, teknik desteği sürekli bulunan firmaları seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ülkemizde çok bilinen markaların bile ( arvento dahil ) çoğu zaman sorunlu destek hizmetleri olduğunu yaşayarak tecrübe ettim. Araç takip almadan onu kullanan firmaları bulmanız ve sistemi ne ölçüde kullandıklarını sistemin eksikliklerini öğrenmeniz yararınıza olacaktır. Her ne kadar büyük firmalar reklamlarla gözünüze gözünüze girselerde arkaplanda artan müşterilerle birlikte destek vermekte zorlanmaktadırlar.

Araç Takip Sisteminin Yararları neler ?

Araç takip sistemi (ats) yararları özellikle işletmeler için ekonomik ve denetim mekanizmasının işlemesini rahatlatır. Araçların hız sınırlarını aşmaları önlenir, arıza kaynakları kullanım durumuna göre daha kolay şekilde öğrenilebilir. Çalınma, hırsızlık gibi durumlarda aracı bulmanız kolaylaşabilir. Bu sistemle birlikte tükettiğiniz yakıt tutarını görebilir böylece ekonomik katkısınıda görebilirsiniz.

Araç Takip Sistemleri Maliyeti.

Yıllık maliyeti 300-400 tl arasında olmakla birlikte cihaz içinde kampanyayla 2 senelik kontratla birlikte toplama 720 tl gibi bir bedelle satın alabilirsiniz.

Hangi Firmadan Almalıyım ?

Araç Takip için Takip-et Araç takip sistemlerini tavsiye edebilirim. Her ne kadar daha diğer firmalar kadar duyulmamış bir firma olsalar da teknolojik bir çok yeniliği panellerinde göreibliyorsunuz. Telefonlara araç takip sistemi üzerinden mesaj atıp, araç kontak kesme kamera ile izleme gibi çözümleri sizlere sunabiliyorlar.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunu gönder
Adınızı girin