En Ucuz Domain Alma Yöntemi – Sadece 2 tl

1
224

Ucuza domain düşürmek isteyenlerin ilk aradığı şeyler indirim kuponları, yeni firmalar ve kampanyalar oluyor. Aslında godady de bunu sürekli olarak yapmak mümkün. Yalnızca yapacağınız alışverişlerde farklı kartlar veya yeni sanal kartlar kullanmanız yeterli !

Bir dönemde strado 0,85 $ a domain satmış daha sonra dns yönlendiremediğimiz için birçok domaini kullanamaz hale gelmiştik. Strado’dan domain aldıysanız aşağıdaki yazıyı okumanızda fayda var !

Strato’da Domain Ns Adresini Değiştirmek

En Ucuz Domain Sitesi ! 2,20 Tl’ye domain alın!

Öncelikle ucuz domain almak için bize gereken şey google ve bir kredi kartı ..  Google reklamlarından godadye gittiğiniz zaman size 2.20 tlye domain veriyor. İlk yıl için 2.20 tl olan domaini alma adımlarını anlatalım.

  1. Google.com Adresine giriyoruz ve domain diye arama yapıyoruz.domain1
  2.  Gelen pencerede domainimizi arayıp sepete atıp satın alıyoruz.
  3. domain2
  4. Sepete atıp satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ancak dikkat etmeniz gereken konu domain 1 sene sonraki fiyatı 40 tl oluyor. O süre dolmadan domaini başka firmaya taşıyarak bu maliyetten de kurtulmuş oluyorsunuz.

Bu fiyata aldığınız domainde whois bilgilerini gizleyemiyorsunuz. Bunu düşünerek alın ve her hesap için sadece 1 adet domaini bu fiyattan alabileceğinizi unutmayın !

 

1 YORUM

  1. Kesinlikle bilgilendirici bir yazı olmuş. 1 yıl sonrada kupon kodları filan kullanılabilir. Ama dediğiniz gibi taşımakta mantıklı bir seçim olur. Yazı için teşekkürler.

CEVAP VER

Yorumunu gönder
Adınızı girin