Mali Müşavirlik Yeterlilik Ders Notları – Detaylı Özet

5
1094

Mali müşavirlik konusunda internet ortamında pek çok sitede ders notu paylaşımı görmüşsünüzdür. Ders notlarının bir çoğu eksik ve güncellenmediği için kaynak konusunda müzdarip olan birçok stajer arkadaşımız var. Smmm Staj başlatma olayında da olduğu gibi ders notlarını bulup bulut sunucumuz üzerine attık.

Mali müşavir olmanın son adımı olan Yeterlilik Sınavı için Ders Notlarını sizin için derledik. Deha ve belli başlı dershane notlarınında olduğu dersler şu şekilde. Boş vakitlerinizde değerlendirebilirsiniz.

  • Muhasebe Denetimi Ders Notu 
  • Maliyet Muhasebesi Çözümlü Uygulamalar Ders notu
  • Meslek Hukuku Ders Notu
  • Mesleki Değerler ve Etik Ders Notu
  • Hukuk (Mali müşavirlik) Ders Notu
  • Vergi Hukuku Ders Notu
  • Denetim Ders Notu

Ders notlarının çalışmanızda etkili olacağını düşünüyoruz. Ancak ders notu kadar sınav için bol bol soru çözmeli ve çözümlerin üzerinden geçerek işi garantiye almanızı tavsiye ediyoruz.

Mali Müşavirlik Yeterlilik Ders Notunu indirmek için Şu Adres’e Tıklamanız yeterli.

MALİ MÜŞAVİR YETERLİLİK DERS NOTU İNDİR

Eğer dosyayı indiremediyseniz Aşağıdaki anlatımı kullanabilirsiniz.

Mega.nz Adresinden Dosya İndirmek

Ders notları docx ve Pdf formatında olduğu için bilgisayarınızda Microsoft oFfice 2007 ve üstü (linux veya açık kaynak kod kullananlar libreoffice ve open office ile) ve adobe reader gereklidir.

Kafanıza takılan soruları yorum kısmında iletebilirsiniz. Mali müşavirlik ile ilgili tüm konuları Mali Müşavirlik kategorisi altında bulabilirsiniz.

Yeni Stajer Adayları için okuma tavsiyesi 

Staja Başlama Sınavına Nasıl Hazırlanmalı?

5 YORUMLAR

  1. Teşekkürler notlar için gerçekten iyi notlar içiniz rahat olsun. diğer makalelerinizi de okudum faydalı şeyler paylaşıyorsunuz .

  2. Mali müşavir olmak gercekten cok zor. Süreç ve gereken şartlar ayrica 3 yil staj. Notlar sayesinde basarili olmaniz temennisiyle basarilar.

CEVAP VER

Yorumunu gönder
Adınızı girin