r10.Net Üyelikler açıldı – Kısa Süre İçin Davetiyesiz

9
255

Türkiye’nin en büyük webmaster formu r10.net corona döneminde üyelikleri 10 Nisan tarihine kadar açtı. Bunun için davetiye beklemenize gerek yok.

Peki R10 Üye Olmak İçin Ne Yapmanız gerekiyor?

En güvenilir webmaster ve satış forumu r10 üyelik için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli. Güvenliği ve doğru bilgi kaynağı olmayı hedefleyen siteye üye olmak için ;

10 nisan 2020 Tarihine kadar üyeliği davetiyesiz olarak;

  • T.C Kimlik Kontrol
  • Mail Onay
  • Günün tarihi yazılı bir kağıtla birlikte Selfie çekerek fotoğrafı yüklemeniz gerekiyor 
  • SMS Onay ile birlikte 4 doğrulama sonrasında Manuel Moderatör Onaylı şekilde herşey sorunsuz ise üyeliğinizi aktif ediyoruz.

Şuanda R10’a davetiyesiz olarak herkes 4 faktörlü güvenlik önlemi uygulamalarının ardından üye olabilir.

Şartlar nedir?

1. Üyelik formunu doğru bilgilerle tamamlayın. Çünkü herşey onaydan geçecek yanlış girilen bilgiler otomatik T.C kimlik kontrolü sırasında sorun yaratacaktır.
2. Boş bir kağıda en üste R10.net yazıp altına üye olmak istediğiniz günün tarihini yazın. Bu kağıtla birlikte Yüzünüzün net gözükeceği şekilde çektiğiniz Özçekim ( selfie ) görüntüsünü upload ederek kayıt işlemini tamamlayın.

r10 ücretsiz üyelik

3. Aktivasyon için gelecek olan mailde yazan aktivasyon linkine tıklayın.
4. Moderatörler tarafından manuel kontrol sonrası verilecek onaylama, yeniden resim isteme talebi yada üyelik kabul edilmeme durumu size gün içerisinde tekrar mail olarak gelecektir.
5. Mail olumlu olarak gelir ve üyeliğiniz onaylanırsa R10.Net’e email ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapın. Sonrasında karşınıza sms onay ekranı çıkacak telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olduktan sonra SMS doğrulama işlemini yapmalısınız. SMS doğrulama işlemini yapmadan hiçbir sayfaya giriş izniniz bulunmaz.

1. 2. ve 3. şıkları sorunsuz yerine getiren herkesin üyelik talebi onaylanacaktır.

Üyelik İçin Tıklayın

R10.net İlgili konu için tıklayın

9 YORUMLAR

  1. malesef eski dönemde banlanan birçok üyenin de geri dönüşü anlamına geldi. keşke davetiye artırımı yapıp devam etselerdi.

    her gün farklı dolandırma hadiseleri çıkar oldu. eskisinden on kat fazla.

  2. Bence çok ta güzel olmadı çünkü forumun ahlak seviyesi yeni kullanıcılar ile biraz düştü gibi ama bakalım inşallah yanılıyorumdur.

CEVAP VER

Yorumunu gönder
Adınızı girin