Staja Başlama Sınavı Ders Notları

20
3117

staj-baslatma-ders-notlariBlogumuzda 1 mali müşavirlik yeterlilik birde staja başlama sınavına çalışan arakdaşımız olunca bu konuları es geçemiyoruz. Staja başlama sınavı çalışmak için insanların pek çok kaynakları yok. İnternette vs soru kitapçıkları bulunmuyor. Bu sınav için yayın çıkaran 3-5 yayınevinden öteye fazla kitap da bulunmuyor. Biz de bunlara bir ek kaynak ekleyerek hem yeterlilik hemde staja başlama sınavında size yardımcı olacak ders notlarını ekleyelim dedik.

Staja başlama sınavına hazırlığa başlamadan önce şuradan  Staja Başlama Sınavı Konu Dağılımı konusunu okumanız ona göre nasıl çalışmanız gerektiğine karar vermeniz gerekiyor. Sonuçta her ne kadar size bir çalışma disiplini anlatılsa da gene her insanın çalışma stili anlama kapasitesi farklılık gösterir. Bunun için kişinin kendisi bir plan çıkarmalı bunun üzerine çalışmasına başlamalıdır. Genede nasıl çalışmanız konusunda bir klavuza ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız. Staja Başlama Sınavına Nasıl Hazırlanmalı konumuzu inceleyebilirsiniz.

 1. Ders Notu İçindekiler

borclarhukuku.pdf
denetim.pdf
ekonomi.pdf
fmuhasebe.pdf
ishukuku1.pdf
liste.txt
maliyetmuh.pdf
meslek_hukuku.pdf
muhasebe_standartları.pdf
staj
STAJ BAşLATMA.pdf
tichukuku.pdf

BORÇLAR HUKUKU SÖZLÜK.pdf
Denetim Anahtar Kelimeli.pdf
Denetim.pdf
DENETİMSİZLİK  ANLAMLARI.pdf
DENETİM VE RAPORLAMA ŞEKİL.pdf
Ekonomi Maliye Anahtar Kelimelerle Beraber.pdf
EKONOMİ SÖZLÜK  ANLAMLARI.pdf
EKONOMİ.pdf
liste.txt
MALİYE.pdf
MESLEK HUKUKU.pdf
Muhasebe Standartlar.pdf
Vergi Hukuku Süreler.pdf
VERGİ HUKUKU.pdf
YENİ TTK VE BORÇLAR HUKUKU DERS NOTU.pdf

İŞ ve Sosyal Güvenlik Hukuku.pdf

Pdf dosyalarının adlarından da görebileceğiniz üzere her konu hakkında özet ve genel bilgiler bulunuyor.İndirme için Açılan sayfada tarayıcı üzerinden indir diyerek indirmeniz gerekiyor.

staj-ders-notu

20 YORUMLAR

 1. ders notlarını indiriyorum ama açamıyorum word dosyasıyla açmayı denedim ama açılmıyor hangi uygulamayla açabilirim yardımcı olabilirmisiniz ?

 2. bu bilgilere kolay ulaşmak için şu şekilde yardım edebilirim ;
  açık kaynak kodlu programlar;
  programları uygun yerlerden bulursunuz.
  pdf için sumatra pdf programını
  rar zip için 7.zip programını tercih edin. kafa rahatlar 😀

   • Merhabalar Admin ben staj ücretlerini yatırmadan öncelikle kendi imkanlarıma göre staj başlatma sınavına hazırlanmaya çalışmak istiyorum.Öncelikle bir soru bankası ve konu anlatımlı ikisi bir arada bir kitap ve sizin burada paylaşmış olduğunuz notlar ile bu sınava girmem ilk aşamayı geçmeme ne derece yetecektir.Çalıştığımız için dershane gitme şansım pek yok zaman bulamam.Ancak bu şekilde gün de 1 2 saat ayırarak bu sınav geçilir mi ?

    İyi günler dilerim.

 3. […] yok aslında Smmm Staj başlatma sınavı için. Dilerseniz sizler için ayarladığımız Staja Başlama Sınavı Ders Notları , Stajerler İçin Pratik İngilizce Notları 1 linklerinden dersleri indirip çalışabilir […]

CEVAP VER

Yorumunu gönder
Adınızı girin