Tivibu Spor İzlemek – Nasıl izlerim?

2
177

tivibu-izlemek

Avrupa ligi maçlarını TivibuSpor yayınlıyor. Maçları izlemek isteyen arkadaşların Digitürk hariç daha önce paylaştığımız > Tivibu Spor Kanalını Uydu Alıcısına Eklemek Yazımızı okuması gerekmekte. Sadece tivibu üyelerinin izleyebildiği maçlar olabiliyor. Tivibu bazı maçlarda şifre uygulamasına gidip şifreyi kimseye vermiyor. Bu nedenle ülkenin birçok yerinde Tivibuspor kanalı izlenmiyor.

Avrupa Maçlarını TivibuSpor’da Nasıl İzlerim?

Öncelikle evinizde bir uydu alıcısı olması gerekmekte. Türksat 4a uydusunda izleyebilmek için frekans ayarlarını yapmanız ve maç saatini beklemeniz gerekiyor. Uydunuzun da biss destekli olması maçı izlemeniz için en önemli etken. Eğer evinizde tivibu varsa bunun için hiçbir ayar yapmanız gerekmiyor. Ancak Tivibu yoksa bunun için uydunuzda belli başlı bazı ayarlamaları yapmanız gerekiyor.

HD Frekans Bilgileri
Uydu: Türksat 4A 42°Doğu
Polarizasyon: Yatay – Horizontal
Frekans: 11853Mhz
Symbol Rate: 25.000
FEC: 2/3 veya Otomatik

SD Frekans Bilgileri
Uydu : Türksat 4A – Batı
Polarizasyon :V- Dikey
Frekans : 11797
Sembol Oranı : 8800
BISS Key : 100 000 00 000 000 00 | SID: 8190

Bu kodları uydunuza girdiğiniz taktirde maç saatinde tivibu ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Temsilcilerimiz Fenerbahçe ve Galatasarayın Uefa Avrupa ligi maçlarını keyifle izleyebilirsiniz. Hala yapamıyorum diyorsanız yorum kısmına yazmanız halinde destek verilecektir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunu gönder
Adınızı girin