WLAN Optimizer Nasıl Kullanılır ?

2
245

Wlan optimizer internet optimize programıdır. Öğrenci yurtlarında kopan internet, oyunlarda ping sorunu yaşayan arkadaşlarımızın bu sorunlarına bir nebze olsun hissettirmemeye çalışan programdır. WLAN Optimizer ping bağlantı sorunlarınızı çözebilecek yetenekte taşınabilir-portable programdır.

WLAN Optimizer Nasıl Çalışır ?

Bu program özellikle arka planda çalışan bazı gereksiz ve sürekli sinyal gönderimi yapan dosyaları engeller böylece interneti sömüren bu uygulamalardan tek tık ile kurtulmuş olursunuz.

wlan-optimizer

Uygulama başlangıc uygulaması olarak kendini atar, böylece bilgisayar açıldığı andan itibaren internetinizi optimize etmeye çalışır. Bilgisayarınızı yormayacak kadar küçük yapıdadır. Bilgisayarım yavaşladı bunu kurduktan sonra demezsiniz.

WLan Optimizer İndirmek

Wlan optimizer uygulaması Xp, Windows 7, Windows 8 , Windows 10 ile uyumlu bir şekilde geliyor. Programı İndirmek İçin Şuraya tıklamanız yeterli.

wlan-optimizer-ayarlari

 

Program varsayılan olarak arka plan taramasını devre dışı bırak olarak geliyor. Tweaks alanı altında streaming modunu da aktif hale getirdiğiniz de daha hızlı bir internete kavuşabilirsiniz.

Bir ağa bağlandığınızda eğer bağlı iseniz mavi renkte, bağlı değil iseniz gri renkte görünür. Buna dikkat etmelisiniz.

Program için bilgisayarınızda Net Framework 3.5 olması gerekmektedir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunu gönder
Adınızı girin